Alsa İnşaata Hoş Geldiniz

1995 yılında kurulan ALSA İNŞAAT, başarılı geçmişiyle bölgesinin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. ALSA İNŞAAT temel anlamda Kamu ve Özel sektörden üstlendiği TAAHÜD, Bursa ve Marmara bölgesindeki taş ocak işletmeleri ile  MADENCİLİK, inşaat sektörünün prestij projelerindeki zemin ve altyapı çözümlemeleri, nakliye, hazır beton, asfalt üretimi ve Üstlendiği projelerdeki MÜHENDİSLİK hizmetleri ve Bünyesinde işletmeye aldığı enerji santralleri ile ENERJİ alanlarında faaliyet göstermektedir.

ALSA İNŞAAT  misyon olarak, insan odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim şekli benimsemiştir.. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. ALSA İNŞAAT yine bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir.

Ekonomik kalkınmaya sağladığı direkt katkının yanı sıra, ALSA İNŞAAT istihdama da önemli katkılar sağlamaktadır. ALSA İNŞAAT, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, operasyonlarını gerçekleştirirken iş ortaklarının kendisinden beklentilerini dikkate almakta ve karşılıklı diyalog anlayışı ve geri bildirim mekanizmaları ile beklentileri en üst düzeyde karşılamaya çalışmaktadır. Bu iş ortakları içinde birinci öncelikli Grup çalışanlarındır; ALSA İNŞAAT, gerçek sermayenin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır.

 Firmamızın ana iştikali, inşaat, madencilik ve enerji, alanları oluşturmaktadır. Güçlü Teknik kadroso ve ekipman gücümüzü, , inşaat sektöründeki faaliyetlerimizle bütünleştirdik. Deneyimlerimizi Madencilik alanına taşıdık. Sahip olduğumuz bilgi birikimini, tecrübe yi, makine ekipman alt yapımızı, Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş yönetim kadrosunu, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştirdik. ALSA İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Resmi projelerdeki taahhütlerimize, Özel sektördeki anlaşmalarımıza sağdık kalarak güven ve itibarımızdan ödün vermeyerek,İlk günden bu güne aynı azim ve kararlılıkla başladığımız her işi başarıyla tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz Projelerimizin başarısını Ülkemizin kalkınmasına verdiği katkının gururunu yaşadık. Halen üstlendiği misyonu, Tüm faliyet alanlarına taşıyarak Partnerlerimiz ve ortaklıklarımızla Proje çözümleme ve müşterek çıkarlarda karşılıklı olarak, Ahlaki değerlerden ödün vermeyerek, Mühendisliği özgün çalışmayı, Kalite ve iş güvenliğini ilke edinip failyet alanlarını genişleterek varlığını sürdüren AlSA İNSAAT ilkelerinden ödün vermeyerek saygınlığını ve gücünü artırmayı hedef edinmiştir. ALSA İNSAAT, kurumsal yapılanmayı hedef edinerek uzman iş gücüyle daha da güçlendirerek geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi amaçlamaktadır. ALSA İNSAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, iddialı projelerde yer almak ve bu onursal gururu paylaşan diğer firmalarla ortak çalışmalar yapmanın heyecanı içinde çalışmalarına devam etmektedir.

loader