Hakkımızda

Alsa İnşaat & Taahhüt & Enerji LTD. ŞTİ.

1995 yılında mühendislik ve inşaat firması olarak kurulan alsa inşaat, Kamu kurum ve kuruluşlarına, Özel sektöre, taahhüt işlerinde faaliyet göstermektedir.

Firmamızın ana iştigali, inşaat, madencilik ve enerji, alanları oluşturmaktadır.

Güçlü teknik kadrosu ve ekipman gücümüzü, , inşaat sektöründeki faaliyetlerimizle bütünleştirdik.

Deneyimlerimizi Madencilik alanına taşıdık. Sahip olduğumuz bilgi birikimini, tecrübeyi, makine ekipman alt yapımızı, Her branşta, seçkin uzmanlardan oluşmuş yönetim kadrosunu, dönemin teknolojik gelişmeleri doğrultusunda geliştirdik.

ALSA İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

Resmi projelerdeki taahhütlerimize, Özel sektördeki anlaşmalarımıza sağdık kalarak güven ve itibarımızdan ödün vermeyerek, İlk günden bu güne aynı azim ve kararlılıkla başladığımız her işi başarıyla tamamladık.

Gerçekleştirdiğimiz Projelerimizin başarısını Ülkemizin kalkınmasına verdiği katkının gururunu yaşadık.

Halen üstlendiği misyonu, Tüm faaliyet alanlarına taşıyarak Partnerlerimiz ve ortaklıklarımızla Proje çözümleme ve müşterek çıkarlarda karşılıklı olarak, Ahlaki değerlerden ödün vermeyerek, Mühendisliği özgün çalışmayı, Kalite ve iş güvenliğini ilke edinip faaliyet alanlarını genişleterek varlığını sürdüren Alsa İNSAAT ilkelerinden ödün vermeyerek saygınlığını ve gücünü artırmayı hedef edinmiştir.

ALSA İNSAAT, kurumsal yapılanmayı hedef edinerek uzman iş gücüyle daha da güçlendirerek geniş bir sektörel yelpazede, stratejik iş ortaklarıyla sinerji oluşturmayı, bunun yanında teknolojinin ve modern yönetim anlayışının bütün imkanlarından yararlanarak, ülke ekonomisine katkılarıyla beraber büyümeyi amaçlamaktadır. ALSA İNSAAT, sektöründeki tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, iddialı projelerde yer almak ve bu onursal gururu paylaşan diğer firmalarla ortak çalışmalar yapmanın heyecanı içinde çalışmalarına devam etmektedir.