Taş Ocakları

Mobil Konkasör tesisleri

Alsa inşaatın üstlendiği Taahhüt işleri ile İş ortağı firmalar ile beraber uyguladığı projelerdeki ve maden ocaklarında kullanılan bu tesisler, taş kırma ve bu taşlardan firmaların isteklerine göre malzeme çıkarmasını yarayan tesislerdir. Bu tesisler daha çok, mıcır, kum, çakıl ve benzeri malzemeler üretmektedir.

Sabit tesislere göre seyyar konkasörlerin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları ise, taşınabilir özelliği olması sebebi ile, istenilen bölgeye rahatlıkla kurulabilinir ve kırma eleme işlemleri bitince istenildiği takdir de bir tır ile kolaylıkla sevkiyatı yapılabilmektedir. Ayrıca,bu tesisler tek bir tır ile nakliyesi gerçekleştiği için, düşük maliyet oranlarında nakliye masrafı vardır, zira sabit tesisler de bu masraflar daha fazla olabilmektedir. Kolay kurulum ve kullanım olanağı olan mobil konkasörler de tek bir işçi bile bu makinalara kontrol edebilir ve kullanabilir.

Kuvvetli makine Parkı ile üstlendiği Projeleri Başarılı bir şeklilde hayata geçiren alsa inşaat ,Maliyet oranlarını en minumum seviyeye indirerek ihtiyaç dahilinde gerekli Mıcır malzemesi üretmektedir.

Bu gönderiyi paylaş